Shto te të preferuarat

2007' Toyota Yaris

€3,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Yaris në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Toyota Yaris 1.4D-4D Nafte e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2007-159Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Kambio manuale sistem start-stop fikje ndezje buton tek dyert dhe tek bagazhi per hapje dhe mbyllje mjafton te kesh celesin ne xhep (2 Celesa) Clima tronic Digitale sensore shiu ESP (sistem antirreshkitjes)Kasetofon me CD player MP3 AUX ABS sistem frenimi Antifurt origjinal me alarm Disqe alumini origjinal me 4 goma te reja 100% Te markes Michelin etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 24 Prill 2021