Shto te të preferuarat

2007' Toyota Yaris

€4,590
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Toyota Yaris në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

TOYOTA YARIS VITI 12.11.2007 , MOTORR 1.3 BENZINE 135.600 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH , KAMBIO AUTOMATIKE DHE TIPTRONIC KONDICIONER - OPSIONE NE TIMON - 2 CELESA ORIGJINAL - CD - XHAMA DHE PASQYEA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI ETJ .... MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON NE GJENDJE PERFEKTE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 4590 EURO INFO : 0692765740 , 0692126959