2007' Toyota Yaris photo #1
2007' Toyota Yaris photo #2
2007' Toyota Yaris photo #3
2007' Toyota Yaris photo #4
2007' Toyota Yaris photo #5
2007' Toyota Yaris photo #6
6 foto

2007' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,200
Publikuar 1 Maj 2024ID: C3R7qu

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Toyota Yaris

dogane te paguar
Viti 2007
Motorri 1.4 nafte
178000 km te certifikuara me liber servisi
Kambio manual 5+R
Klima dixhitale
Start/Stop (ndizet dhe fiket pa perdorur celesin)
Keyless go (hapet dhe mbyllet pa perdorur celesin)
Sensore parkimi original mbrapa
Jepet me te drejte kontrolli ne servisin tuaj
Cmimi 4200€ i diskutueshem

Support Ukraine