Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Yaris

€3,300
4 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet 1.0 benzin super ekonomike dhe ne gjendje shum te mir letrat te paguara kolaudimi per dy vjet

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Tetor 2022
Support Ukraine