Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Yaris

€3,700
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mjeti ka gjendje perfekte dhe sapo ardhur dhe sapo targuar

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2022
Support Ukraine