Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Yaris

€4,400
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Portokalli

Shitet toyota yaris automat 1,3 benzine 2006 makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte sh ekonomike me letra te paguara e paster brenda dhe jasht 160mij km ngjyra portokalli e vecante

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Nëntor 2022
Support Ukraine