2006' Toyota Yaris photo #1
2006' Toyota Yaris photo #2
2006' Toyota Yaris photo #3
2006' Toyota Yaris photo #4
2006' Toyota Yaris photo #5
2006' Toyota Yaris photo #6
2006' Toyota Yaris photo #7
7 foto

2006' Toyota Yaris

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,400Disk.
Publikuar 15 Maj 2024
Përditësuar 27 Maj 2024
ID: YyYDbY

Information from the owner

Trupi: MakinĂ« me bagazh me derĂ« - 5 dyer, 5 vende
Mosha: 18 vjet
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2006' Toyota Yaris

Toyota Yaris 1.0 benzin (motorr me zinxhir) viti 2006 , makina eshte inportuar nga italia me dogane te paguar kambio manuale , klima me dy zona, komanda ne timon, radio cd/aux, mbyllje qendrore,pasqyra antiverbuese makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi :3400 euro i disk
tel:0677410380

Support Ukraine