Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Toyota Yaris

€6,000
2006' Toyota Yaris photo #1
2006' Toyota Yaris photo #2
2006' Toyota Yaris photo #3
2006' Toyota Yaris photo #4
2006' Toyota Yaris photo #5
2006' Toyota Yaris photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 2 muaj më parë
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Toyota yaris 1.4 diesel Automat 2006 super gjendje letra gjitha paguara vajra filtra sapo ndruar goma 4 reja disqe alumin xhama zi shum e pastr dhe cdo sherbim i ber ne janine ne perfaqsi

Support Ukraine