Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Toyota Yaris

€3,000
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2005 kambio manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire me 136.000 km origjinale shume e paster si jashte dhe brenda, cdo sherbim i bere vaj filtra , goma te reja 100% ,me letra te sapo prera kualidim per 2 vjet, xhama te zinj me leje 5 vjet.

  • 067Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 26 Gusht 2022
Support Ukraine