Shto te të preferuarat

2001' Toyota Yaris

Të diskutueshme
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 Toyota Yaris në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 4000 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makine ne gjendje shume te mire xhenerike, motorrike dhe kabina e paster. Sherbimet e bera me pjese dhe vaj origjinal te Toyotes. Nje vit e 2 muaj e perdorur ne Shqiperi (e ardhur nga Italia). Gomat e reja. Siguracioni dhe kolaudimi te vlefshme deri ne nentor 2021.

  • 069Tregoni telefonin
  • Besim
  • Tiranë
  • 3 Janar 2021