Shto te të preferuarat

2006' Toyota Corolla

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Toyota Corolla në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200 km
Zhvendosje: 1400 cc
Karburanti: Elektrik
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D Kamio Automatike VITI 2006 E sapoardhur dhe me dogane te paguar. E pa perdorur ne shqiperi. Karburanti: Diezel - Ngjyra.: Erret - Kambio: AUTOMATIK - Ftohja: Klima - Fuqia KW..: 66 kw (90 Ps) -RADIO-CD KLIMA DIGITAL SENSORE DRITASH* SENSORE SHIU PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUSE XHAMA ELEKTRIK , ANTIFURT CELES ME PULT ABS* ESP SRS ASR AIRBAG , GOMA TE REJA , NE GJENDJE TE PERKRYER ESTETIKE DHE MOTORRIKE KONTAKT 0682040206

Shiteni Makinën Tuaj