Shto te të preferuarat

2005' Toyota Corolla

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Toyota Corolla në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUTO999 TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D VITI 2005
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri e erret metalixato
Kamjo......: automatike
Ftohja.....: Klima
Viti Prodhimit....... 13.07.2005
Fuqia KW..: 66 kw (90 Ps)
KM.........: 84.707
AUTOMAT*
RADIO-CD
KLIMADIGITAL
KOMPJUTER BORDI*
PILOT AUTOMATIK*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
ANTIFURT
CELES ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
DISQE ALUMINI R15
GOMA TE REJA*
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
LIBER SHERBIMESH
TARGA,TAKSA DHE SIGURACION TE PAGUARA.
NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI 5000 EURO
CEL: 0684094999

Shiteni Makinën Tuaj