Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Suzuki Grand Vitara

€5,200
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Suziki Grand Vitara 1.9 Naft 4x4 viti 2007 me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2023 kolaudimi 2024.Makina posedon klima xhama elktrik dhe te zinj shume e paster si brenda dhe jashte.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 9 Gusht 2022
Support Ukraine