Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Suzuki Grand Vitara

€5,200
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Suziki Grand Vitara 1.9 Naft 4x4 viti 2007 me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2023 kolaudimi 2024.Makina posedon klima xhama elktrik dhe te zinj shume e paster si brenda dhe jashte.

Support Ukraine