Shto te të preferuarat

2005' Smart Fortwo

€2,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Smart Fortwo në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me një derë
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Smart 700 cc,vit prodhimi fund 2004 me 84600 km origjinale ne super gjendje,i ardhur nga Zvicra me tavan panoramik marshe ne timon f1.motorri dhe kambio ne gjendje perfekte dhe letrat e paguara deri ne tetor 2020,vaj filtra te sapo nderruara me dt.01.03.2020.Pak i diskutueshem,ose e nderroj me skaf mbi 5 metra+- diferencen.

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 6 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj