Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Skoda Superb

€7,300
2008' Skoda Superb photo #1
2008' Skoda Superb photo #2
2008' Skoda Superb photo #3
2008' Skoda Superb photo #4
2008' Skoda Superb photo #5
2008' Skoda Superb photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Skoda superb 2.0tdi kambjo automat 170hp sedilje me memorje me ngrohje klima mrapa perde ne dyer 4 goma te reja michelin shum komode makina sapo ardhur nga zvicra shum e paster si jasht dhe brenda ska nevoj per asgje full option🚨.Kujdes Makina vetem shitet nuk ndrohet🚨

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Shtator 2023
Support Ukraine