Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Skoda Superb

€7,300
2008' Skoda Superb photo #1
2008' Skoda Superb photo #2
2008' Skoda Superb photo #3
2008' Skoda Superb photo #4
2008' Skoda Superb photo #5
2008' Skoda Superb photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Skoda superb 2.0tdi kambjo automat 170hp sedilje me memorje me ngrohje klima mrapa perde ne dyer 4 goma te reja michelin shum komode makina sapo ardhur nga zvicra shum e paster si jasht dhe brenda ska nevoj per asgje full option🚨.Kujdes Makina vetem shitet nuk ndrohet🚨

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 September 2023
Support Ukraine