Shto te të preferuarat

2010' Seat Leon

€5,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Seat Leon në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 109000 mije km, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, etj. Full opsion xhama te zi fabrike, komanda ne timon, aux, mp3, usb, 4 gomat e sapo vena (prodhim 09/ 2018)... motorr 1.2 benzine shum ekonomike dhe e shpejte versioni me turbo, te gjitha pjeset i ka golf 6.mundesi nderrimi me fuoristrade mundesisht Rav 4 , suzuki Vitara etj Cel. 0672066241

Shiteni Makinën Tuaj