Shto te të preferuarat

2006' Seat Leon

€4,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Seat Leon në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Seat Leon, viti 2006, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, xhama të errët origjinale, 204450 km origjinale me libër servisi, sensor drite dhe shiu, tapiceri rrobe ngjyrë vishnje, disqe origjinale çerkin lega 17", goma Hankook 90%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 4800 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Tetor 2020