Shto te të preferuarat

2013' Seat Ibiza

€6,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Seat Ibiza në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 45000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2013, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, vetem 55.000 km, dokumenta te paguara per nje vit etj etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana

Shiteni Makinën Tuaj