Shto te të preferuarat

2005' Seat Ibiza

€3,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Seat Ibiza 1.9 naft viti 2005 e sapo ardhur. Dhe e sapo targuar me letra per nje vit. mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja disqe alumini. Klima. Esp. Mbyllje qendrore me pult. Xhama elektrik pasqyra elektrike. Bllokim dyersh dhe xhamash per femije. Abs. Airebek. Sistem alarmi origjinal. Timon hidraulik. Liber sherbimesh Si dhe nje tapiceri dhe pikpamje te shkelqyer japim garansi per cdo lloj prove. i diskutushem.

Shiteni Makinën Tuaj