Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Seat Altea

€3,800
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 270000 km
Zhvendosje: 1900 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Seat altea XL , viteprodhim 2008 , nafte 1.9 , kambio manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire , e pajisur me kondicioner , mbyllje qendrore me pult , komanda ne timon . Makina eshte ekonomike, e pershtatshme per pune dhe familjare.

  • 067Tregoni telefonin
  • ARDI
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2022
Support Ukraine