Shto te të preferuarat

2006' Seat Altea

€4,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Seat Altea në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 Seat Altea në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

➡ Ardhur ne Dhjetor 2016 nga Belgjika.
➡ 138 000 km te vertetuara me liber belg dhe me kompjuter.
➡ Marshet 6+1 .
➡ Nafte, 2.0 144cv T DI(E KUQE )
➡ Pasqyra + xhama me pult.
➡ Sedile sportive dhe dizajn sportiv nga fabrika.
➡ Makina eshte volkswagen ne motor dhe ne pjese xhenerike.
➡ Nuk eshte Seat Altea i thjeshte por eshte versjoni me i fuqishem i volkswagenit. Eshte Seat ALTEA FR.
➡ Çelsa 2 cope.
➡ Aierbeg 6 cope.
➡ Klima me dy zona.
➡ ABS,ESP.
➡ AUTOPILOT per udhetime te gjata.
➡ Xhamat te zinj origjinal.
➡ Butona ne timon+Radio-cd origjinal 7 inch.
➡ Konsumi 3.8 litra ne rruges per te gjate.
➡ Dy kamera , navigator dhe paisje qe lidhet me USB , blututh etj.
Paisja mund te lidhet me wifi, eshte android dhe mund te shofesh filma, etj
➡ Vaj Kastrol +filtra te sapondruar
Cmimi 4700 Euro i diskutushem.

Shiteni Makinën Tuaj