Gjeni Makinat 

Makinat për €6,300-€7,400

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Volkswagen Passat

  €7,000

  2008' Volkswagen Passat

  14 Korrik 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 140000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz ML 320

  €6,300

  2005' Mercedes-Benz ML 320

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes Benz ML 320 CDI në Shitje, Diesel, Viti 2005, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf

  €6,700

  2007' Volkswagen Golf

  12 Korrik 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz C 220

  €6,500

  2007' Mercedes-Benz C 220

  12 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  C klas Elegance Sport Edicjone 220 Cdi Automat viti 2007 . Sapotarguar me letra per nje vit . Targat shqiptare jane ne bagazh te pa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €6,600

  2009' Volkswagen Golf

  9 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Accent

  €6,800

  2012' Hyundai Accent

  8 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 35000 km  Automatike  E bardhë 

  069 56 99 639 

  Shto te të preferuarat

 • €6,500

  2009' Citroen Jumpy

  4 Korrik 2020, Lushnjë

  Benzinë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi A3

  €7,300

  2011' Audi A3

  3 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Audi A3 1.6 naft viti 2011 Super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 200

  €7,300

  2008' Mercedes-Benz E 200

  1 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet benz EVO e200 2148cc viti i prodhimit 11.2007. Gjendje te shkelqyer,super e paster si nga brenda dhe nga jashte, cdo sherbim i bere ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 220

  €7,250

  2008' Mercedes-Benz E 220

  1 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj