Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Renault Scenic

€3,599
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

3599€ pak i pa diskutushem makina super gjendje mekanike dy celsa viti 2009 behet dhe 7 vende 1.5 Nafte

Support Ukraine