2012' Renault Megane photo #1
2012' Renault Megane photo #2
2012' Renault Megane photo #3
2012' Renault Megane photo #4
4 foto

2012' Renault Megane

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,800
Publikuar 16 Qershor 2024ID: SNUEy1

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Renault Megane

RENO 1.5 NAFT VITI 2012 MANUAL i sa po ardhur me dogan te paguar kondicjoner star stop 4 goma te reja navi e paster si mrena dhe jasht cmimi 3900 euro

Support Ukraine