Shto te të preferuarat

2007' Renault Clio

€2,700Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Renault Clio në Berat, Shqipëri
  • 2007 Renault Clio në Berat, Shqipëri - 2
  • 2007 Renault Clio në Berat, Shqipëri - 3
  • 2007 Renault Clio në Berat, Shqipëri - 4
  • 2007 Renault Clio në Berat, Shqipëri - 5
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Mirë
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 260000 km
Energji: 11111 kf
Zhvendosje: 1460 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: E bardhë metalik
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh
I jashtëm: Fshirse e pasme
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Kasetofoni me CD

Shitet Renault Clio 1.5 nafte ne gjendje te mire nga ana motorike xhenerike. Letra dhe siguracion te sapo prera per 1 vit ,eshte shume ekonomike, E gatshme per cdo lloj prove. cmimi pak i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Klisman
  • Berat
  • 2 Nëntor 2020