2001' Renault Clio photo #1
2001' Renault Clio photo #2
2001' Renault Clio photo #3
2001' Renault Clio photo #4
2001' Renault Clio photo #5
2001' Renault Clio photo #6
6 foto

2001' Renault Clio

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€1,200
Publikuar 18 Maj 2024ID: yliIBp

Information from the owner

Mosha: 23 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2001' Renault Clio

0683383803 watsap makina do taksat. Siguracioni i prer ne mars kualidim 2025 freksioni i vendosur para 2 muajve i ri makina do dhe 50 mi lek sherbime xhenerike 1,2 benxine me kondicioner shitet se kam makin tjeter cmimi pa diskutushem

Support Ukraine