2010' Peugeot Boxer photo #1
2010' Peugeot Boxer photo #2
2010' Peugeot Boxer photo #3
2010' Peugeot Boxer photo #4
2010' Peugeot Boxer photo #5
2010' Peugeot Boxer photo #6
6 foto

2010' Peugeot Boxer

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,300
Publikuar 18 Maj 2024ID: V5POQb
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Peugeot Boxer

🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Sapo ardhur nga Gjermania
Peugeot Boxer L1 H1
Viti 2010
2.2 Nafte HDI
236.000 km Orgjinale
Kambio Manuale
Me 2 fije balestra mbrapa
Dere Anesore
Kapaciteti mbajtes 1.800 kg
Radio CD Komanda ne Timon
Pasqyra dhe Xhama Elektrike
Sensore Parkimi mbrapa
Ganxhe Rimorkimi 2.000 kg
Gjendje Perfekte
Teknike dhe Vizuale
0 Ndryshk
Ideale per Biznesin tuaj
Shitet me Fature TVSh
Cmimi 6.300€ me TVSh
I negociueshem

Support Ukraine