2010' Peugeot Boxer photo #1
2010' Peugeot Boxer photo #2
2010' Peugeot Boxer photo #3
2010' Peugeot Boxer photo #4
2010' Peugeot Boxer photo #5
2010' Peugeot Boxer photo #6
6 photos

2010' Peugeot Boxer

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,300
Published 18 May 2024ID: V5POQb

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2010' Peugeot Boxer

πŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺπŸ‡©πŸ‡ͺ
Sapo ardhur nga Gjermania
Peugeot Boxer L1 H1
Viti 2010
2.2 Nafte HDI
236.000 km Orgjinale
Kambio Manuale
Me 2 fije balestra mbrapa
Dere Anesore
Kapaciteti mbajtes 1.800 kg
Radio CD Komanda ne Timon
Pasqyra dhe Xhama Elektrike
Sensore Parkimi mbrapa
Ganxhe Rimorkimi 2.000 kg
Gjendje Perfekte
Teknike dhe Vizuale
0 Ndryshk
Ideale per Biznesin tuaj
Shitet me Fature TVSh
Cmimi 6.300€ me TVSh
I negociueshem

Support Ukraine