Gjeni Makinat 

Peugeot

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Peugeot 207

  €3,300

  2008' Peugeot 207

  17 Maj 2020, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  E zezë 

  Cmimi 3300€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Peugeot 1007

  €3,500

  2005' Peugeot 1007

  7 Maj 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 90000 km  Automatike  

  PEUGEOT 1007,VITI 2005,KAMBIO AUTOMATIKE,1.6 BENZINE/GAZ,KLIMA,KOMPIUTER BORDI,DYER ME SHINE HAPJE/MBYLLJE NE DISTANCE,RADIO-CD,KOMANDA NE TIMON,HAPJE MBYLLJE QENDRORE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,4 GOMA TE REJA,IMPIANT GAZI I MONTUAR PARA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Peugeot 3008

  €7,100

  2010' Peugeot 3008

  29 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 100000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar+targa+siguracion te sapo paguara, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3+bluetooth, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Peugeot 307

  €4,999

  2007' Peugeot 307

  28 Prill 2020, Tiranë

  Benzinë 60000 km  Automatike  E zezë 

  Peugeot 307 Automat, Sensore Parkimi, Gjendie Super Super e Paster. Letrat per 1 vit te paguara. 1 dore e punuar. Blere e re tek Peugeot ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Peugeot 5008

  €5,700

  2010' Peugeot 5008

  25 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Peugeot 207

  €3,500

  2007' Peugeot 207

  18 Prill 2020, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 120000 km  Mekanike  

  pezho 207 1.4 benzine +gaz impjant lovato orgjinalsensore parkimi120 mij km me liber Viti 2007 me dogane te paguar+ letrra targa siguracion deri 15-03-21 sherbimet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Peugeot Partner

  €2,000

  2007' Peugeot Partner

  15 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Euro e pa diskutushme nr kontakti 0692547911 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Peugeot 308

  €4,200

  2008' Peugeot 308

  4 Prill 2020, Shkodër

  Naftë 10000 km  Mekanike  E gjelbër 

  PEUGEOT 308 1.6 NAFTE ME DOGAN VITI 2008 SUPER GJENDJE ME KONDICIONER BEJ NDERRIM ME MAKIN TJETER ÇMIMI 4200 ERO TEL 0672741440 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Peugeot Expert

  €2,300

  2006' Peugeot Expert

  31 Mars 2020, Elbasan

  Naftë 170000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Peugeot 307

  €3,200

  2006' Peugeot 307

  30 Mars 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Peugeot 307 1.6 Nafte Viti 2007 Kambio manuale 212.144 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Sherbimet e bera Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:3200 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj