Gjeni Makinat 

Peugeot

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,500

  2009' Peugeot 207

  15 Nëntor 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 163000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Peugeot 308

  €4,000

  2009' Peugeot 308

  5 Nëntor 2019, Lushnjë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet peugeut 308, viti 2009, 1.6 naft hdi, Panoram,Makina sapo ardhur nga italia me dogan te pagaur, 225.000 Km origjinale me me liber sherbimesh, vaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Peugeot Partner

  €2,500

  2007' Peugeot Partner

  29 Tetor 2019, Durrës

  Naftë  Mekanike  

  Ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove.. 1.9 nafte shum ekonomike ..2500 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Peugeot 207

  €4,000

  2007' Peugeot 207

  29 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 85000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. e mbajtur mire. Me dokumenta te rregullta . Me sherbimet e kryera cdo vit ne concesionaren Peugeot ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Peugeot 207

  €4,600

  2012' Peugeot 207

  24 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Makina eshte blere te koncesionari i Peugeot ne Shqiperi e re dhe ka patur nje perdorues. Sherbimet jane kryer te koncesionari sipas librit te sherbimeve ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Peugeot 206

  €2,990

  2005' Peugeot 206

  16 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Mekanike  

  Shitet peugeot ne gjendje shum te mir pune. 1.4 benxin. E mbajtur nga nje dor. Vetem 4 muaj ne shqiperi. Letra te prera deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Peugeot 307

  €1,600

  2003' Peugeot 307

  16 Tetor 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 209000 km  Mekanike  Argjendi metalik 

  Peugeot 307sw, 1.6 benzine, viti 2003. Klima, tavan xhami panoramik, disqe alumini. Taksa deri shkurt 2020. Motorri ne gjendje shume te mire. Perdorur ne Shqiperi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Peugeot 206

  €1,500

  2006' Peugeot 206

  7 Tetor 2019, Fier

  Benzinë 110000 km  Mekanike  E kuqe 

  PEUGEOT 206, 1.4 BENZIN, VITI 2006,KONDICIONER NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME GOMA TE REJA. ME DOKUMENTA.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Peugeot 207

  €3,000

  2010' Peugeot 207

  5 Tetor 2019, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 110000 km  Mekanike  

  Shitet Pezho 207 motorr 1.4 Benzin+ Gaz impianti Gazit origjinal fabrike BRC i shenuar e ne leje qarkullimi. Makina eshte shum e paster dhe e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Peugeot 207

  €3,000

  2010' Peugeot 207

  5 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  

  Shitet Peugeot 207 viti prodhimit 11/2009 motorri 1.4 benzinë/gaz shumë ekonomike ne gjendje shume te mire Letra te paguara deri ne korrik 2020 Tel 0697995532 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj