Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Peugeot 301

€7,300
2018' Peugeot 301 photo #1
2018' Peugeot 301 photo #2
2018' Peugeot 301 photo #3
2018' Peugeot 301 photo #4
2018' Peugeot 301 photo #5
2018' Peugeot 301 photo #6
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

* Peugeot 301 ( 0693662367 )
* Viti i prodhimit fundi i 2018
* 81.000km (origjinale te vetat)
* Manuale
* 1.6 nafte (shume ekonomike)
* Fener Led, Bluetooth, USb, Aux, Goma te reja, Xhama te zinje me leje, Targa speciale, etj...
* Makina eshte e blere e re tek Peugeot Tirane, ne gjendje te shkelqyer dhe cdo servis i bere aty me te drejt kontrolli per cdo gje.Makina personale jo tregtar.Akull e re
* CMIMI :7300 EURO

* FLM

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Nëntor 2023
Support Ukraine