Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Peugeot 301

€7,300
2018' Peugeot 301 photo #1
2018' Peugeot 301 photo #2
2018' Peugeot 301 photo #3
2018' Peugeot 301 photo #4
2018' Peugeot 301 photo #5
2018' Peugeot 301 photo #6
6 photos
Age: 5 years
Mileage: 80000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

* Peugeot 301 ( 0693662367 )
* Viti i prodhimit fundi i 2018
* 81.000km (origjinale te vetat)
* Manuale
* 1.6 nafte (shume ekonomike)
* Fener Led, Bluetooth, USb, Aux, Goma te reja, Xhama te zinje me leje, Targa speciale, etj...
* Makina eshte e blere e re tek Peugeot Tirane, ne gjendje te shkelqyer dhe cdo servis i bere aty me te drejt kontrolli per cdo gje.Makina personale jo tregtar.Akull e re
* CMIMI :7300 EURO

* FLM

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 November 2023
Support Ukraine