Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Nissan Almera

  €1,900

  2002' Nissan Almera

  I skaduar17 Nëntor 2016, Fier

  1500 cc, Benzinë 8003 km Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan Navara

  €5,800

  2002' Nissan Navara

  I skaduar15 Nëntor 2016, Berat

  4000 cc, Naftë 150000 km E bardhë 

  shes nissan navara D22 2.5Di e importuar nga gjermania me dogan te paguar gati per targa 150 mij km origjinale e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Nissan Terrano

  €1,250

  1995' Nissan Terrano

  I skaduar15 Nëntor 2016, Berat

  2700 cc, Naftë 1550 km Blu 

  Esht n gjendje motorrin eka te pa sforcuar Sherbime t tera n koh shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Nissan Terrano

  €4,000

  1999' Nissan Terrano

  I skaduar14 Nëntor 2016, Durrës

  2700 cc, Naftë 245711 km 

  Nissan Terrano viti 1999, motorr nafte 2.7 TDI kondicioner, 7 vendesh 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan 350Z

  €9,900

  2003' Nissan 350Z

  I skaduar11 Nëntor 2016, Fier

  3500 cc, Benzinë 37000 km 

  Nisan 350Z Nismo – 3.5 Benzin Viti Prodhimit Dhjetor 2003 Me 40.000 km origjinale .. sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje xhama pasqyra elektrike cd player komando ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Nissan Terrano

  €1,250

  1995' Nissan Terrano

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  2700 cc, Naftë  Mekanike  

  Esht n gjendje motorrin eka te pa sforcuar Sherbime t tera n koh shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan X-Trail

  €4,700

  2003' Nissan X-Trail

  I skaduar1 Nëntor 2016, Tiranë

  2200 cc, Naftë 189120 km  Mekanike  

  Nissan X-Trail 2.2 nafte,viti 2003,me klima,xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore me pult,baxho te hapshme,goma 90%,me te gjitha sherbimet e kryera,e sapo ardhur nga Zvicra,ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Navara

  €5,800

  2003' Nissan Navara

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  shes nissan navara D22 2.5Di e importuar nga gjermania me dogan te paguar gati per targa 150 mij km origjinale e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj