2015' Nissan Qashqai photo #1
2015' Nissan Qashqai photo #2
2015' Nissan Qashqai photo #3
2015' Nissan Qashqai photo #4
2015' Nissan Qashqai photo #5
2015' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2015' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,000
Publikuar 9 Korrik 2024ID: u2SxKv

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Nissan Qashqai

SHITET↩️
ℹ️NISSAN QASHQAI
ℹ️1.6 DIESEL
ℹ️Kambio:Automatike
ℹ️Dogane te Paguar
ℹ️VITI PRODHIMIT 2015
ℹ️155.000 Kilometra (ORGJINALE 100% ME GARANCI)
📂Lista Opsioneve
▪️CLIMATRONIC ME 2 ZONA
▪️SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA
▪️BORDCOMPUTER
▪️START/STOP
▪️DVD,
▪️USB,
▪️AUX
▪️BLUETOOTH
▪️XENON BI XENON
▪️ABS
▪️ESP
▪️MBYLLJE QENDRORE
▪️FULL OPTION
▪️Kamer Parkimi
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:€ i diskutushem

✅ @ermeli_auto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine