Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Nissan X-Trail

€15,900
2017' Nissan X-Trail photo #1
2017' Nissan X-Trail photo #2
2017' Nissan X-Trail photo #3
2017' Nissan X-Trail photo #4
2017' Nissan X-Trail photo #5
2017' Nissan X-Trail photo #6
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Okazion
-Nissan Rogue (X Trail)
-Viti i prodhimit: 2017
-Motorr: 2.5 benzine/gaz 100%(Impjanti me garanci)
-Kambio automat (tip tronic)
Opsionet qe disponon:
-Tapiceri cope shume e paster
-Sedilje elektrike
-Sediljet e para me ngrohje
-Pasqyra me ngrohje
-Timon me ngrohje
-Timon lekure sport me komando ne timon
-Kompjuter bordi
-Navi i madh
-Kamer parkimi para, mbrapa, 360 grad
-Lane assist , Attention assist , Blind spot
-Am/Fm/Cd/Bluetooth audio
-Klima bizonale
-Tavan panoramik
-Ndezja start/stop
-Ndezje me pult
-Keyless go
-Sensor dritash
-Dritat para mbrapa full LED
-Drita kseno bikseno
-Xhamat e zinj para mbrapa
-4 goma aktive
-Goma Michelin gjendja 9/10
-Mbyllje e bagazhit me buton
BATERI FRENA DHE GOMA TE SAPO VENDOSURA MICHELIN
Makina eshte shume e paster si jashte ashtu dhe brenda.Te gjitha sherbimet e kryera.Letrat e prera per nje vit.
Makina esht super ekonomike
Cmimi okazion: 15900 (I DISKUTUESHEM )

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Mars 2023
Support Ukraine