Shto te të preferuarat

2005' Nissan X-Trail

€8,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Nissan X-Trail në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 199000 km
Energji: 136 kf
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Rreshti i 2-të i sedileve teke
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Goma premium, Boshti aerodinamikës, Drita mjegulle
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Telefon i Integruar, Porta për IPod, Porta për MP3, Stereo/Kasetë, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Shitet Nissan X-Trail 2.2 dCI Sport, Prodhim 2005, Model 2006, me 207.000 Km.
Makina eshte blere e re prane koncesionarit Nissan ne Italie, Trieste (disponohet kontrata e blerjes) dhe eshte ne gjendje shume shume te mire.
Servis i bere rregullisht cdo 15/18000 Km prane te njejtit koncesionar dhe te gjitha serviset te dokumentuara. I fundit i bere me 196.000km.
Goma Continental te reja. Gjendja e gomave aktualisht 95%. No Smoking.
Disa nga opsionet kryesore:
Klima, Cd changer (6 cd) me futje CD nga perpara, Cruise control, Abs, 6 airbag, komandime ne timon, Spoiler, Immobiliser elektronik, ESP, Disqe 16'' dhe 17", Mbyllje qendrore me pult, kontroll automatik i shpejtesise, xhama elektrik etj etj.
Per me shume mos nguroni te me kontaktoni ne nr e cel +393206427758 (vetem persona realisht te interesuar).

Shiteni Makinën Tuaj