2015' Nissan Qashqai photo #1
2015' Nissan Qashqai photo #2
2015' Nissan Qashqai photo #3
2015' Nissan Qashqai photo #4
2015' Nissan Qashqai photo #5
5 foto

2015' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 9 Maj 2023ID: Jo1HM5
I skaduar
1 vit më parë

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 113000 km
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Nissan Qashqai

Nissan Qashqai viti 2015 panoramik, full option, automat, 1.6 TDI, navi, 15500 €\r\n\r\nShitet Nissan Qashqai viti 2015 full option, panoramik, 1.6 naftë, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 113.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensorë parkimi, 10 airbag, tavan xhami panoramik, dritat LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celësa, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 15500 Euro.

Support Ukraine