2015' Nissan Qashqai photo #1
2015' Nissan Qashqai photo #2
2015' Nissan Qashqai photo #3
2015' Nissan Qashqai photo #4
2015' Nissan Qashqai photo #5
2015' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2015' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,999
Publikuar 20 Mars 2024ID: 9U3BHc

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
📂 1.6 Diesel
📂 Viti 10/04/2015
📂 Kambio Automatike
📂 186.000 Km Origjinale Me Liber Servisi
📁Euro 5
📂 Xhama Te Zi Origjinal
📂 Klimatronic Bi Zonale
📂 Sensore parkimi
📂 Key Les Go
📂 Ksenon+ Biksenon
📂Blind Spot
📁 Anti Radar
📁 Radio CD+Blututh+Aux
📁Bardhe Perla me Reflekse
📁 Kamera Parkingu 360 Grade
📁 Feneret Inteligjent Full Led Bi Kseno
📂 Tavan Xhami Panoramik
📁 Sensor shiu 📁Navigator Perfshi dhe Hartat e Shqiperis 📁2 Celsa Me Pult
ℹ️ Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorrike.
Cmimi 13999 me Dogan te Pagur Sapo Ardhur Nga Zvicra Per me Teper 📲 ❌Nuk Bej Ndrrime❌

Support Ukraine