2013' Nissan Qashqai photo #1
2013' Nissan Qashqai photo #2
2013' Nissan Qashqai photo #3
2013' Nissan Qashqai photo #4
2013' Nissan Qashqai photo #5
2013' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2013' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,300
Publikuar 20 Mars 2024ID: wryQ5t

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2013' Nissan Qashqai

Nissan Qashqai Facelift
📂 2.0 Diesel
📂 Viti 12/2013
📂 Kambio Automatike
📂 180.000 Km Me Liber Servisi te Certifikuara
📁AWD 4X4
📂 Xhama Te Zi
📂 Klimatronic
📂 1 Pronar nga 0 Km deri Tani
📂 Pilot automatik
📂 Ksenon+ Biksenon
📂 Komanda ne timon
📁 Sensor Dritash
📁 Radio CD+Blututh+Aux
📁Gri e Erret Metalizato
📁 Kamera Parkingu
📁 Feneret Inteligjent
📂 Tavan Xhami Panoramik
📁 Sensor shiu 📁Disqe 18 me Reflektim Goma Vere+4 Goma Dimri
ℹ️ Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorrike.
Cmimi 10300€ me Dogan te Pagur Gati Per Targim te ri Sapo Ardhur nga Zvicera 🇨🇭Per me Teper 📲 ❌Nuk Bej Ndrrim❌

Support Ukraine