Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Nissan Qashqai

€10,900
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 10000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet nisan qashqai nafte 2.0 automat shum ekonomik super gjendje e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar gati per tarka mjeti nuk ka nevoj per sherbime jan kryer ne kohe me liber sherbimesh me kilometra 170 mij te vetat me garanci mjeti eshte full ekstra si pershembull automat navi me prekje klima mbi zonale serdile me ngroje lekure napa me qepje 4X4 me leve si mas terrenit tavan panoramik kamera 360grade pasqyra me palosje bi xeno dy celsa me pulte ndezje pa celes hapet e mbullet me celsa ne xhep sistemin e muzikes bosse pasqyra me palosje goma dhe disqe te reja gomat sapo te vume te reja sensor dritash shiu xhama te erret fabrike mundesi ndrimi per me shum info kontakt sms whatsApp

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Gusht 2022
Support Ukraine