2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2011' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,890
Publikuar 16 Qershor 2024ID: v8JZVl

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Nissan Qashqai

.
🇮🇹NISSAN QASHQAI🇮🇹
.
🔹Motor 2.0 Nafte (dCi)⛽️.
🔹Viti 2011🗓 ®.
🔹204.000📂®.
🔹Kambio Manuale 🕹.
🔹Euro 5♻️(emetimi i gazrave).
🔹Mundesi Nderrimi (makine me vlere me te vogel)
‼️Cmimi 6790 € ‼️
_____________________________________________
Radio Cd Aux Usb,Kompjuter Bord,Klima,Komanda Ne Timon,Xhamat e Zinj,Sensorë Drite dhe Shiu,Gomat ne 80%etj.
‼️E Sapo Importuar Nga Italia ,me Doganë te Paguar , Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE 📲 ‪
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________

Support Ukraine