Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Nissan Qashqai

€8,400
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Nisan Qashqai me motor 2.0 nafte, ngjyre e zeze, me dogane te paguar. kambjo automatike,2 celesa origjinal dhe hapje mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal 18", tavan xhami Panoramik, navigator te madh dhe kamer parkimi, viti 19.10.2011, zgara mbajtese siper
Xhama te zinj origjinal nga fabrika
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj
Cmimi 8400 euro i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 28 Tetor 2023
Support Ukraine