Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Nissan Qashqai

€6,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte .ngjyre kafe . me dogane te paguar .me kambjo manuale me 6 marshe. 2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult .

Support Ukraine