Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Nissan Qashqai

€5,250
2009' Nissan Qashqai photo #1
2009' Nissan Qashqai photo #2
2009' Nissan Qashqai photo #3
2009' Nissan Qashqai photo #4
2009' Nissan Qashqai photo #5
2009' Nissan Qashqai photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre e zeze .sapo ardhur me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini origjinal . gomat 90% te reja, xhama te zinj.
Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove .
Cmimi 5250 euro i diskutueshem

Support Ukraine