Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Nissan Qashqai

€5,900
2008' Nissan Qashqai photo #1
2008' Nissan Qashqai photo #2
2008' Nissan Qashqai photo #3
2008' Nissan Qashqai photo #4
2008' Nissan Qashqai photo #5
2008' Nissan Qashqai photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet▪︎Nissan qashqai panoram e vitit 2008 me dogane te paguar,dhe siguracion per nje vit deri ne Mars 2024,motorr cc200 ,kamjo manuale,e pa targuar.Makina ka sensor parkimi mbrapa,drita auto,sensor shiu,pasqyrat me palosje,xhamat elektrike,disponon 2 çelsat origjinal.Makina eshte komplet panoramike dhe çdo gje funksionale .Makina eshte familjare,e porsa ardhur dhe qendron e mbyllur ne garazh .Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier ose tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 12 Prill 2023
Support Ukraine