Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Nissan Qashqai

€7,999
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Nissan Qashqai Full Optional
2.0 Benzine+Gaz PRINS
Viti prodhimit 2008
Motorri 2.0 cc pa turbo,punon ne Gaz 100%
Kambio automat 6 marshe
Emission Class : Euro 4
Full panoramik
Keyless Go (hapje mbylle e ndezje pa celes)
Km 172.000 (te dokumentuara te gjitha serviset me liber)
Impjanti i gazit Prins me sprucim vaji (marka nr.1)i instaluar dhe homologuar ne Gjermani (i shkruar ne libreze)
Android Multimedia (WiFi,Bluetooth,Navigator)
Xhamat e pasem te erret
Klimatronik 2 zona
Tapiceria lekure si e re,sedilet me ngrohje
4 Xhamat elektrike
Ndricimi Xenon origjinal
Sensore parkimi
Pasqyrat elektrike me ngrohje dhe palosje
Pasqyre antiverbim
Sensore drite dhe shiu
Mbyllje qendrore me pult (2 celsat)
Disqe alumini me goma 100% te reja
Ganxhe rimorkimi
Makina e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar gati per rregjistrim.Gjendja teknike dhe estetike super e mire,ska nevoje per asnje sherbim.
Vendndodhja Durres.
Cmim i diskutueshem !

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 8 Mars 2023
Support Ukraine