2008' Nissan Qashqai photo #1
2008' Nissan Qashqai photo #2
2008' Nissan Qashqai photo #3
2008' Nissan Qashqai photo #4
2008' Nissan Qashqai photo #5
2008' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2008' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,490
Publikuar 4 Prill 2024ID: Cu6tRx

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Nissan Qashqai

.
🇮🇹NISSAN QASHQAI 🇮🇹
🔹Viti 11.2008🗓 ®.
🔹Kambio Automatike 🕹.
🔹Motor 2.0 Nafte ⛽️.
🔹Km 234.500 📂®.
🔹Euro 4(emetimi i gazrave).
_____________________________________________
Navigator Multifunsional,Bluetooth,Kompjuter Bord,Klima,Komanda Ne Timon,Sensore Drite dhe Shiu,Tapiceri Isofix,Xhamat e Zinj,Disqet 16 Gomat ne 95%etj.
‼️Sapo Importuar nga Italia,me Doganë te Paguar, Gati per Targim‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE 📲 ‪
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________

Support Ukraine