Shto te të preferuarat

2007' Nissan Qashqai

€7,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Nissan Qashqai në Durrës, Shqipëri
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet NISSAN QASHQAI 2.0 DCI,Nafte,Automat ,4x4,Viti 2007,e sapoardhur nga Zvicra,185000 km te certifikuara te cilat mund ti kontrolloni ne koncensionarin perkates,dogane e paguar gati per targa,Makina eshte Full Options dhe me sherbime te kryera ne zvicer.Disponon Abs,Esp,Airbag,Tavan Panoramik,Klima me dy zona ajri,Sendilje me ngrohje,Sallon lekure shume i paster,Xhama elektrik,Pasqyra elektrike me palosje,Pasqyra e mesi antiverbuese ndaj dritave te gjata,Drita Xeno me larje,Sensor dritash,Sensor shiu,Navigator,Kamera parkimi,Radio Cd,Aux,DVD,Bluetooth,6CD Charger,Hapje dhe Ndezje pa çeles,Goma te reja,Disqe Alumini 16,Liber sherbimesh,2çelsa etj.

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 9 Shkurt 2021