Shto te të preferuarat

2008' Nissan Note

€3,199
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Nissan Note në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Nissan Note viti 2008 kambio manuale 1.4benxine sapo ardhur me dogane gati per targa,hapje mbyllje qendrore me pult 2 celsa,kondicioner xhama elektrik xhamat e zi origjinal komanda ne timon radio cdplayer gomat 90% etj.motorr i pershtatshem per impiant gazi pa problem 170.000km origjinale ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e nevojshme te kryera ne kohe e pajisur dhe me librat e sherbimeve,mund ta kontrolloni ku te doni nuk nderrohet.flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 14 Janar 2021